User Badges (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: weight
ml: കനം

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
