User Badges (6.x-1.4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Images
sl: Slike

en: weight
sl: teža

en: delete
sl: izbriši

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Upload
sl: Nalaganje

en: type
sl: tip

en: Roles
sl: Vloge
