User Badges (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
