User Badges (6.x-1.6) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: action
af: aksie

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: Roles
af: Rolle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte
