User Badges (6.x-1.6) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Upload
hr: Otpremi

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: action
hr: akcija

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Roles
hr: Uloge

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Appearance
hr: Izgled

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi
