User Badges (6.x-1.6) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: action
hy: գործողություն

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Roles
hy: Դերեր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք
