User Badges (6.x-1.6) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: action
ka: ოპერაცია

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Roles
ka: როლები

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Appearance
ka: იერსახე
