User Badges (6.x-1.6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ
