User Badges (6.x-1.6) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: Appearance
mg: Endrika
