User Badges (6.x-1.6) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Upload
mr: अपलोड

en: action
mr: कृती

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप
