User Badges (6.x-1.6) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
