User Badges (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Upload
ar: رفع

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: action
ar: إجراء

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Roles
ar: الأدوار

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Appearance
ar: المظهر

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات
