User Badges (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: weight
gl: peso

en: delete
gl: eliminar

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Upload
gl: Subir

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: type
gl: tipo

en: action
gl: acción

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Products
gl: Produtos
