User Badges (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: action
ast: Aición

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: General
ast: Xeneral

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que
