User Badges (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Options
bg: Параметри

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Roles
bg: Роли

en: Vocabulary
bg: Речник

en: General
bg: Общи

en: Appearance
bg: Теми

en: unlimited
bg: неограничен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти
