User Badges (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Images
el: Εικόνες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Upload
el: Αποστολή

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Options
el: Επιλογές

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: General
el: Γενικά

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Operator
el: Τελεστής

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο του

en: Less than
el: Μικρότερο του

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: No products available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα προϊόντα.
