User Badges (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Images
eu: Irudiak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: autocomplete
eu: automatikoki osatu

en: Upload
eu: Igo

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: action
eu: ekintza

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Roles
eu: Zereginak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: General
eu: Orokorra

en: Appearance
eu: Itxura

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: &lt;none&gt;
eu: &lt;batez&gt;
