User Badges (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Images
kk: Суреттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Roles
kk: Рөлдер

en: General
kk: Басты

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші
