User Badges (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Images
km: រូបភាព

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង
