User Badges (6.x-2.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги
