User Badges (6.x-2.0) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
