User Badges (6.x-2.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Upload
ps: پورته کول

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: User
ps: غړی

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: General
ps: ټوليز

en: Appearance
ps: ښكاره
