User Badges (6.x-2.0) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Images
se: Govat

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji
