User Badges (6.x-2.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: action
sq: aksioni

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Roles
sq: Rolet

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël
