User Badges (6.x-2.0) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Images
be: Малюнкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Please select images to delete.
be: Калі ласка, вызначце малюнак для выдалення.

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Options
be: Налады

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Roles
be: Ролі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: General
be: Агульны

en: Appearance
be: Знешнасць

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"
