User Badges (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Images
cs: Obrázky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: action
cs: akce

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Options
cs: Možnosti

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Roles
cs: Role

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: General
cs: Obecné

en: Appearance
cs: Vzhled

en: External
cs: Externí

en: Operator
cs: Operátor

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: &lt;none&gt;
cs: &lt;žádný&gt;

en: No products available.
cs: Žádné produkty nejsou dostupné.
