User Badges (6.x-2.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
