User Badges (6.x-2.0) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Images
jv: Gambar

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: action
jv: aksi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Roles
jv: Parāgā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: General
jv: Umum

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Greater than
jv: Luwih sākā

en: Less than
jv: Kurang sākā
