User Badges (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Appearance
ne: रूप

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो
