User Badges (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Images
sk: Obrázky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: General
sk: Všeobecné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Operator
sk: Operátor

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: &lt;none&gt;
sk: - žiadne -

en: No products available.
sk: Žiadne produkty nie sú k dispozícii.
