User Badges (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Roles
sr: Улоге
