User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Show All
cy: Dangos i gyd
