User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Address
el: Διεύθυνση

en: First name
el: Όνομα

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας
