User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: انصراف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن
