User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: First name
fi: Etunimi

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Postitoimipaikka

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Show All
fi: Näytä kaikki
