User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
