User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Address
my: လိပ်စာ
