User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: حرر

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Add
ar: أضف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني
