User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Katkesta

en: Edit
et: Muuda

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Email
et: E-post

en: Address
et: Aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Show All
et: Näita kõiki
