User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: Postcode
fr: Code postal

en: First name
fr: Prénom

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: Show All
fr: Montrer tous
