User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល
