User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх
