User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस
