User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By
