User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Edit
ro: Modifică

en: Country
ro: Ţară

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adăugare

en: Email
ro: E-mail

en: Address
ro: Adresă

en: First name
ro: Prenume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal
