User Contacts (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отменить

en: Edit
ru: Изменить

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Address
ru: Адрес

en: First name
ru: Имя

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Населенный пункт

en: Postal code
ru: Почтовый код

en: Address Book
ru: Адресная Книга

en: Town
ru: Город

en: Surname
ru: Фамилия

en: Show All
ru: Показать Все

en: Import from CSV
ru: Импорт из CSV

en: Contact Address
ru: Адрес Контакта
