User Contacts (6.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: First name
da: Fornavn

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Address Book
da: Adressebog

en: Town
da: By

en: Surname
da: Efternavn

en: Show All
da: Vis alle
