User Contacts (6.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Country
he: ארץ

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוסף

en: Address
he: כתובת

en: First name
he: שם פרטי

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Town
he: עיר

en: Surname
he: שם משפחה

en: Show All
he: הצג הכל
