User Contacts (6.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: First name
nl: Voornaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Woonplaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Town
nl: Stad

en: Surname
nl: Naam
