User Contacts (6.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Address
pt: Endereço

en: First name
pt: Nome

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: Address Book
pt: Caderno de Endereços

en: Show All
pt: Exibir todos
